1-1 Σιάσος Α.

1-2 Χατζής

1-3 Σκόπας

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ: 2-3

33΄ Δυνατό σουτ του Ravini, στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του ΦΑΛΗΡΙΚΟΥ η μπάλλα και απομακρύνεται.

4΄0-1 Κοντινό πλάγιο πλασέ του Σταύρου με τη μπάλλα να καταλήγει στο απέναντι πλαϊνό διχτάκι της εστίας του ΦΑΛΗΡΙΚΟΥ και 1-0 για τους ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ.

23΄0-2 Γεωργούλας

25΄0-3 δεν αστοχεί σε τετ-α-τετ ο Μπασάμ και 0-3 για τους ΒΕΤΕΡΑΝΟΥΣ.

36΄1-3 Δυνατό συρτό σουτ του Ιερόπουλου,  δεν μπορεί ο Σαββέας να αντιδράσει και 3-1 για το ΦΑΛΗΡΙΚΟ.

38΄2-3 Κοντινό πλασέ του Φαφαλιού και 2-3 για το ΦΑΛΗΡΙΚΟ.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ: 1-2

8΄0-1 Αποστολόπουλος Ι.

15΄1-1 Αναγνωστόπουλος

80΄1-2 Αποστολόπουλος Φ.

ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ 06: 1-5

5´0-1 Σόκολης

18' 0-2 Σόκολης

56´3-0 Βασιλόπουλος

58´4-0 Απαλίδης Γ.

67´4-1 Σκρέκας (πέναλτι)

75´5-1 Βασιλόπουλος

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ: 1-2

18΄0-1 Μπαλιά προς την περιοχή των ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ δεν υπάρχει καλή συνεννόηση μεταξύ τερματοφύλακα και αμυντικών, εκμεταλλεύεται ο Δαλάτσης και από πολύ κοντά πλασάρει σε κενή εστία για το 0-1.

21΄1-1 Εκτέλεση φάουλ προς την περιοχή του ΑΣΤΕΡΑ, γυριστή κεφαλιά του Ravini προς την καρδιά της περιοχής, εκεί καιροφυλακτεί ο Γεωργούλας και με δυνατό βολέ στέλνει τη μπάλα στον ουρανό των δικτύων του Ρεϊζίδη γράφοντας το 1-1.

22΄Κοντινό βολέ του Δαλάτση στο αριστερό κάθετο δοκάρι της εστίας των ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ η μπάλα και απομακρύνεται.

35΄1-2 Κοντινό σουτ του Δαλάτση, ασθενής η απόκρουση του Γαζεπίδη Α. με τη μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα και προβάδισμα για τον ΑΣΤΕΡΑ.

37΄ Αποβολή για παίκτη του ΑΣΤΕΡΑ με 10 θα συνεχίσει η ομάδα.

ΑΙΟΛΟΣ – ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ: 2-0

Με 9 παίκτες παρατάχθηκε το Νέο Ψυχικό.

17΄1-0 Τουρλίδας

36΄2-0 Σολδάτος

ΨΥΧΙΚΟ 06 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2010: 4-3

Α' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

16´1-0 Βασιλόπουλος

23' 1-1 Χάλο

Β' ΗΜΙΧΡΟΝΟ

4´2-1 Βασιλόπουλος

10´2-2 Γκίκας

12' 3-2 Σόκολης (πέναλτι)

21´3-3 Χάλο

29´4-3 Βασιλόπουλος

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ: 0-2

30΄0-1 Ατομική ενέργεια του George Ghita(Ady), ξεπερνά αμυντικό και τερματοφύλακα και με κοντινό πλασέ, ανοίγει το σκορ για τον ΜΑΧΗΤΙΚΟ.

16΄0-2 Αντεπίθεση για το ΜΑΧΗΤΙΚΟ, φεύγει μόνος ο Ady που σκάβει όμορφα τη μπάλα πάνω από τον Τρισμπιώτη πετυχαίνοντας το 0-2.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2010 – ΑΙΟΛΟΣ: 3-2

6΄1-0 Στην περιοχή του ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2010 από δεξιά ο Klodian, με συνεχόμενες προσποιήσεις αποφεύγει τους αμυντικούς και με δυνατό βολέ από πλάγια θέση ανοίγει το σκορ για τον ΑΙΟΛΟ.

12΄1-1 Τρομερό βολέ του Τσιάκαλου στο δεξί κάθετο δοκάρι του ΑΙΟΛΟΥ, από κοντά εκμεταλλεύεται την επαναφορά ο Λαχανάς και με πλασέ ισοφαρίζει για το ΧΟΛΑΡΓΟ σε 1-1.

57΄ 2-1 Νικολόπουλος

60΄ 3-1 Μούσιαρης

63΄ 3-2 Τσαγιούμπ

ΨΥΧΙΚΟ 06 - ΑΤΤΙΚΟΣ (ημιτελικός): 2-1 (κανονικός αγώνας 1-1)

19' 1-0 Κερδισμένο φάουλ στο χώρο του κέντρου για το ΨΥΧΙΚΟ 06, εκτέλεση με βαθιά μπαλιά από τον Χρόνη, ο Απαλίδης Δ. μέσα στην περιοχή του ΑΤΤΙΚΟΥ "τσίμπησε" τη μπάλλα για να τη στείλει στην αριστερή γωνία του τερματοφυλακα και να σημειώσει το 1-0.

38΄1-1 Υποδειγματική αντεπίθεση του ΑΤΤΙΚΟΥ, σέντρα από αριστερά, ωραία κεφαλιά του Δημάκη από το ύψος του πέναλτυ και ισοφάριση σε 1-1.

Παράταση:

110΄2-1 Εκτέλεση φάουλ του Χρόνη από δεξιά προς την περιοχή των ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ, η μπάλλα καταλήγει στον Απαλίδη Δ., που κατέβασε στο δεύτερο δοκάρι και έπιασε το σουτ που αλλοιώθηκε απολ τον αμυντικό αλλά κατέληξε στα δίχτυα του Ζαφειρόπουλου.

ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΒΑΚΧΟΣ (ημιτελικός): 4-3(πέναλτι), κανονικός αγώνας και παράταση 0-0

4-2 Δελής

ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ - ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ: 0-0 (κύπελλο κατάταξης)

ΜΑΧΗΤΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ: 5-3

10΄1-0 Μεταβίβαση του Θεοφιλόπουλου βγάζει σε θέση βολέ τον Ady που πλασσάρει για το 1-0.

15΄2-0 Από το κέντρο ξεκινάει την κούρσα ο Ady περνάει τους παίκτες και από κοντά πλασάρει τον Καραμιχάλη για το 2-0.

24΄3-0 Κάθετη του Κώστα στην πλάτη της άμυνας του ΦΑΛΗΡΙΚΟΥ για τον Ady, αυτός αδειάζει δυο αμυντικούς και πλασάρει για το 3-0.

38΄ Κόρνερ για το ΦΑΛΗΡΙΚΟ, την κεφαλιά ο Υφαντής στη ρίζα του δοκαριού και απομακρύνεται.

Β΄ΗΜΙΧΡΟΝΟ:

10΄3-1 Δυνατό σουτ του Σολδάτου από το κέντρο σχεδόν, δεν μπορεί να συγκρατήσει ο τερματοφύλακας και μειώνει ο ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ σε 3-1.

18΄3-2 Γρήγορο 1-2 από τους παίκτες του ΦΑΛΗΡΙΚΟΥ, με τελικό αποδέκτη τον Παπαντωνίου Χρ. που πλασάρει εξ επαφής για το 3-2.

26΄4-2 Κοντινό σουτ του Γκότση Β. και 4-2 για το ΜΑΧΗΤΙΚΟ.

30΄5-2 Αντεπίθεση για το ΜΑΧΗΤΙΚΟ, στην περιοχή αποδέκτης ο Γκότσης που γυρίζει στον επερχόμενο Βούρη, αυτός πλασάρει από το ύψος του πέναλτι για το 5-2.

34΄ Απευθείας φάουλ του Καραμιχάλη, τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του ΜΑΧΗΤΙΚΟΥ και απομακρύνεται.

39΄5-3 Κοντινό πλασέ του Δίκα και 5-3 για το ΦΑΛΗΡΙΚΟ.

ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2010: 2-2

12΄ Μόνος ξεχύνεται στην αντεπίθεση ο Τσαμπάς αλλά πλασάρει πάνω στον Τσαμαδιά που απομακρύνει.

22΄ Ο Τοζάϊ αποφεύγει τον αμυντικό στην περιοχή του ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2010 και πλασάρει τον Κωστούρο ο οποίος όμως αποκρούει το πλασέ του.

23΄1-0 Στην περιοχή ο Γκίκας πλασάρει από κοντά και πετυχαίνει το 1-0 για το ΧΟΛΑΡΓΟ 2010.

39΄ Ωραία μεταβίβαση του Δημάκη στην περιοχή για τον Bocka που πλασάρει ισοφαρίζοντας σε 1-1 για τον ΑΤΤΙΚΟ.

3΄2-1 Γέμισμα στην περιοχή γυριστή ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Bocka, βρίσκει τον Κωστούρο εκτός θέσης και τον “κρεμάει” δίνοντας προβάδισμα στον ΑΤΤΙΚΟ με 2-1.

18΄2-2 Πέναλτι καταλογίζεται υπέρ του ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2010 στην εκτέλεση ο Γκίκας και 2-2.

FRIENDS – ΒΥΡΩΝΑΣ: 3-1

16΄1-0 Ωραίο μακρινό σουτ του Νικόπουλου που νικάει τον Lame δίνοντας προβάδισμα στους FRIENDS με 1-0.

21΄Φοβερό σουτ του Κοτσάδη από το ύψος της μ.περιοχής του ΒΥΡΩΝΑ στο οριζόντιο δοκάρι του Lame η μπάλα και απομακρύνεται.

26΄2-0 Στην περιοχή του ΒΥΡΩΝΑ ο Davidhi (Κίμων) που “χορεύει” αμυντικό και τερματοφύλακα και πλασάρει διπλασιάζοντας τα τέρματα της ομάδας του.

8΄Μόνος με τον τερματοφύλακα ο Παύλου που τον ξεπερνά αλλά σώζει τελευταία στιγμή ο Χωριανόπουλος την εστία των FRIENDS από βέβαιη παραβίαση.

12΄2-1 Παράλληλη σέντρα του Παύλου από δεξιά στην περιοχή των FRIENDS, μια επαφή από τον Μωραΐτη και η μπάλα στα δίχτυα!

24΄3-1 Ατομική προσπάθεια του Νικόπουλου που πλασάρει για το 3-1 υπέρ των FRIENDS.

ΑΣΤΕΡΑΣ – ΒΑΚΧΟΣ: 1-1

31΄ Με 10 παίκτες ο ΒΑΚΧΟΣ από το 5΄λόγω τραυματισμού του Χατζή.

Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟ: 1-1

1-0 Σαράντος μετά από υπέροχη κάθετη μεταβίβαση του Ζώρα.

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – FRIENDS: 1-2

10´1-0 Σαραντινούδης

20΄1-1 Ο Πολίτης πιάνει ωραία κεφαλιά από τη μικρή περιοχή του ΦΑΛΗΡΙΚΟΥ και ισοφαρίζει για τους FRIENDS.

Β΄ ΗΜΙΧΡΟΝΟ: 1-2

25΄1-2 Μονοκόμματο βολέ του Νικόπουλου από το ύψος της μικρής περιοχής και αριστερά, στο απέναντι πλαϊνό διχτάκι της εστίας και ανατροπή για τους FRIENDS με 1-2.

34΄ Όμορφη κάθετη μεταβίβαση του Νικόπουλου που βγάζει τον Κοτσάδη στο τετ-α-τετ αλλά το πλασέ του τελευταίου περνάει άουτ.